• Podmienky prijímania do MŠ

• Podmienky prijímania:

• Na predprimárne vzdelávanie v materskej škole sa prednostne prijímajú deti, pre ktoré je plnenie predprimárneho vzdelávania povinné (dieťa, ktoré dosiahlo päť rokov veku do 31. augusta (vrátane), ktorý predchádza začiatku školského roka, od ktorého bude dieťa plniť povinnú školskú dochádzku v základnej škole podľa trvalého bydliska dieťaťa, alebo dosiahlo šesť rokov veku, ale nedosiahlo školskú spôsobilosť a bude pokračovať v plnení povinného predprimárneho vzdelávania) a Materská škola ZŠ s MŠ Kočovce je podľa trvalého pobytu dieťaťa spádovou materskou školou.
          • Na predprimárne vzdelávanie v materskej škole sa prednostne prijímajú deti, pre ktoré je plnenie predprimárneho vzdelávania povinné.

Ostatné podmienky prijímania:

• Na predprimárne vzdelávanie v materskej škole sa prijíma dieťa, ktoré dosiahlo štyri roky veku života.
          • Na predprimárne vzdelávanie v materskej škole sa prijíma dieťa, ktoré dosiahlo tri roky veku života a o dieťa sa stará osamelý rodič.
          • Na predprimárne vzdelávanie v materskej škole sa prijíma dieťa, ktoré dosiahlo tri roky veku života.
          • V prípade, ak je voľná kapacita je možné prijať i dieťa od dovŕšenia dvoch rokov veku.
          • Ak nie je možné na základe zvýšeného záujmu o prijatie detí do materskej školy z kapacitných dôvodov vyhovieť všetkým žiadostiam, sú pri prijímaní  uprednostnené deti s trvalým pobytom v obci Kočovce.