• Počas marca 2024 sme sa v ŠKD4 venovali rôznym činnostiam, vďaka ktorým sme zažili veľa radosti, zábavy a spoločne sme sa priučili ďalším novým zručnostiam. Veľkú časť nášho času sme venovali jarnej výzdobe, ktorou sme obohatili chodby našej školy, tiež sme si pripravili prekvapenie pre mamičky ku MDŽ a k Veľkej noci. Kedže Veľká noc sa v plnom prúde blížila, pre naše detičky sme si pripravili aktivitu, pri ktorej hľadali po areáli školy čokoládové vajíčka, ktorými si následne osladili život. Kedže mesiac marec sa nesie i v duchu kníh, sme sa rozhodli, že jedeň deň venujeme knihám a navštívime verejnú knižnicu v Kočovciach.

Činnosť ŠKD 4 - február 2024 - Hurá karneval, Valentín a príprava jarnej výzdoby! Samozrejme nám vystal čas i na skladanie lega, rôzne hry a na výtvory podľa vlastnej fantázie.

Činnosť ŠKD 4 - január 2024 - Príprava na karneval v plnom prúde!

Činnosť ŠKD 4 od septembra do decembra 2023

• Činnosť ŠKD 4 -apríl 2024

• Počas apríla sme sa venovali rôznym činnostiam, vďaka ktorým sme si spríjemnili spoločný čas v ŠKD. Hlavnú úlhu u nás hrali kvietky, ktoré nám rozkvitli po celom areáli školy, a vďaka nim nám rozkvitol aj nápad: "Poďme ich na niečo využiť!" Z púpav si naše dievčatá i chlapci uplietli niekoľko nádherných venčekov. Sedmokrásky a rôzne iné rastlinky, ktoré deti ponachádzali sme spoločne nazbierali a vylisovali, aby nám jedného dňa z nich vznikol krásny dar pre mamičky ku dňu matiek. Keďže sa nám tento výnimočný deň rýchlosťou svetla blíži, my sme neotáľali, práve naopak. Pracovali sme usilovne ako včielky na príprave nášho programu, ktorý už čoskoro uvidíte. Nevieme sa dočkať! :)